Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
Koop Zonnebloemloten en steun ons vrijwilligerswerk

Veilige start van de 52e Zonnebloemloterij

De Zonnebloem is er voor mensen met een lichamelijke beperking. Deze groep is extra hard getroffen door corona: zij zijn al beperkt in hun bewegingsvrijheid en ook vele activiteiten die onze vrijwilligers organiseren konden niet doorgaan. Om toch in contact te blijven, ondernemen de Zonnebloemvrijwilligers de meest creatieve acties om onze deelnemers aangesloten te houden bij de samenleving. En daar is geld voor nodig, dus koop de Zonnebloemloten en steun onze vrijwilligers in hun mooie vrijwilligerswerk. Vanaf vandaag starten de vrijwilligers met de verkoop van de loten.

Contactloos loten kopen

De veiligheid van onze deelnemers en vrijwilligers is topprioriteit, dus hebben we gezocht naar veilige manieren om de Zonnebloemloten te verkopen. Ook dit jaar kan weer met het envelopje besteld worden en contactloos met een QR-code betaald worden. De opbrengst van de loten die bij de lokale Zonnebloemafdelingen worden gekocht, zijn bestemd voor de lokale afdelingen.
Er zijn ook geheel vernieuwde online lotenpagina’s, die heel gebruiksvriendelijk zijn. Door corona heeft de online lotenverkoop vorig jaar al een enorme groeispurt gemaakt. In plaats van 15.000 digitale loten in 2019 zijn er in 2020 107.325 online loten verkocht. Laten we met z’n allen streven om dat record te verbreken!

Mooie prijzenpot

Natuurlijk speel je mee om het mooie werk van de Zonnebloemvrijwilligers te steunen, maar we zijn ook trots op het geweldige prijzenpakket: nieuwe prijzen, zoals vakantie in het Beekse Bergen Safari Resort, een dagje uit bij Tuinen Appeltern, handige keukenapparaten zoals een airfryer en originele Zonnebloem-thermosflessen.
Onze afdelingen verkopen de Zonnebloemloten tijdens lokale activiteiten, zoals bijvoorbeeld braderieën. Vanwege de geldende coronamaatregelen weten we niet wanneer er meer verkoopmogelijkheden zijn. Daarom loopt de verkoop van de Zonnebloemloten dit jaar langer door. De trekking vindt plaats op 8 november 2021.