Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

Eten en bingo bij Mayflower

Zonnebloem afdeling

Regelmatig maakt onze afdeling gebruik van de gastvrijheid van Chinees restaurant Mayflower aan de kant van de Europaweg in het winkelcentrum Schalkwijk. Ook deze keer weer een succes.

Op deze warme winterse dag, de thermometer gaf 14 graden aan in De Bilt, met een heerlijk zonnetje, en dat terwijl er vorige week nog op natuurijs geschaatst werd op sommige plekken in NL, kwamen wij weer om 17.00 uur bijeen voor een gezellige avond bij de Chinees en een bingo bij Mayflower in Schalkwijk .

Mevrouw Witteman werd door mij opgehaald (en later weer netjes thuis gebracht met haar prijsje) voor haar eerste uitje met De Zonnebloem. 

Ze stond al klaar in haar kamer en helemaal enthousiast over het komende uitje: “gezellig he! Zo leuk!” liepen we gearmd naar de auto.

Bij Mayflower bleek De Zonnebloem enige gasten te zijn die avond.

Met 22 gasten en 4 vrijwilligers (???????????) konden we ons weer verheugen op een lekkere  maaltijd maar eerst moest er een keuze gemaakt worden uit 5 voorgerechten, 6 hoofdgerechten en 4 nagerechten. Altijd weer lastig kiezen uit al dat lekkers! Maar ook dit keer is het weer gelukt en nam de serveerster het in razendsnel tempo op.

Wat een positieve gasten allemaal en dat na het nodige verdriet; de één man en 2 kinderen, van de 5, overleden, een andere dame afgelopen week haar man begraven.

Heerlijk om onze gasten dan een gezellig avondje uit te bezorgen en weer eens ander eten te krijgen dan van het huis waar ze hun best doen maar het nooit smaakt zoals “vroeger thuis”.

Dit keer deelde ik de tafel met de heer Klerkx, ook voor de eerste keer mee, en mevrouw Brink. We hadden fijne gesprekken onder andere over hun bezigheden. Beiden zijn sociaal actief: De een bezoekt eenzame mensen vanuit de Verenigingskerk, de ander zit in de cliëntenraad van het huis. Klaverjassen staat ook nog wekelijks op het programma! De heer Klerkx vertelde zichzelf meerdere talen aangeleerd te hebben via Linguaphone en dat nu ook weer een beetje op te willen pakken. We blijken alle drie uit Gelderland te komen wat natuurlijk meteen een band schept!

Na de heerlijke maaltijd was het Bingo tijd!

Onder leiding van de vrolijke Billy werden de nummers duidelijk opgenoemd al was niet iedereen tevreden over het getrokken getal. Na de eerste prijsjes viel op het getal 39 3x Bingo wat meteen het einde van de Bingo was.

Keurig op tijd waren we klaar voor de eerste gasten weer opgehaald werden door de BIOS bussen. Anderen konden zelf naar huis. Maar iedereen vrolijk!

Het was weer een zeer geslaagde avond en voor herhaling vatbaar vonden de gasten.

Met dank aan de medewerkers van Mayflower, de BIOS chauffeurs en onze vrijwilligers en onze speciale gaste Wijm die bij de administratie ingedeeld was!

Carla Mantoua

Donna Meerveld

023-8111114
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk