Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

Jubilarissen

Zonnebloem afdelingsnieuws

Jubilarissen afdeling Hengelo-Driene.

Woensdag 13 April 2016

Ria Bruens is 25 jaar vrijwilliger bij onze afdeling, zij ontving voor haar jarenlange inzet als vrijwilliger het beeldje "waardering" en een boeket bloemen.
Mirjam Bak en Wil Koning ontvingen een boeket bloemen, zij hebben zich als vrijwilliger en Wil ook als voorzitter 10 jaar ingezet voor onze afdeling, Ingrid Ouwehand is 5 jaar bij onze afdeling ook zij kreeg een boeket bloemen.    
Louise Colard (40 jaar) en Nurcan Gursan (5 jaar) waren niet aanwezig, de bloemen worden bij hen gebracht. Bart Peters was later aanwezig namens het regiobestuur. Ria kreeg een oorkonde,een erepenning en het gouden zonnebloemspeldje voor 25 jaar, Mirjan en Wil het zilveren zonnebloemspeldje en oorkonde, Bart Peters heeft ook het speltje en de oorkonde voor Louise Colard (40 jaar) die afwezig was. Joke van der Plas zal haar dit brengen. Bart dedankt ook de andere jubilarissen voor hun werk bij de Zonnebloem.

Alle jubilarissen heel hartelijk dank voor jullie jarenlange inzet bij onze afdeling.

 

Jet Mulder

0651168554
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Buitenactiviteiten
  • Winkelen