Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

50 jarig jubileum

boven-de-tekst-img0487jpg

Een feestelijke dag voor deelnemers en vrijwilligers

Ongeveer half mei kregen alle deelnemers en vrijwilligers de uitnodiging voor het 50 jarig jubileum uitgereikt. Deze was ontworpen door ons oud-bestuurslid Dicky v.d. Zande. Donderdag 21 juni werd men verwacht in Partycentrum De Binnenhof. ’s Morgens werd de zaal in orde gemaakt en de broodjes belegd. Door Sara en Abraham, in de persoon van Leny en Berry Hendriks, werden de deelnemers en vrijwilligers naar binnen begeleid. Om 10.30 uur zat de zaal vol met alle aanwezigen, voorzien van een mooie corsage. Voordat voorzitter Corrie van Dijk een welkomstwoord sprak, werd er met elkaar het Luizenmoeder lied gezongen. Hierna werd er koffie/thee geschonken met een heerlijk lepelgebakje. Vervolgens blikte Corrie terug op 50 jaar Zonnebloem. Tevens gaf zij het woord aan wethouder zorg en welzijn van de gemeente Westland Piet Vreugdenhil. Hij vertelde o.a. over zijn jeugdjaren in Naaldwijk en sprak hij zijn grote waardering uit voor het vele en goede werk wat De Zonnebloem verricht in de maatschappij. Annie v.d. Meer en Ria de Vreede, twee oud-bestuursleden, lazen een gedicht voor met daarin alle thema’s verwerkt waar De Zonnebloem voor staat zoals bezoekwerk, evenementen, loterij, vakanties enz. Ter afsluiting werd met elkaar het Zonnebloemlied gezongen, met begeleiding van Ton Willemsen op de piano. Met een glas kir royal in de hand werd er geproost op het jubileum door Corrie van Dijk samen met de regiovoorzitter Tilly Goes. Vrijwilligers José Hakvoort en Clazien Burger droegen een verhaal en gedicht voor. Daarna was het tijd voor de lunch. Er werd een heerlijke kop kippensoep geserveerd, gevolgd door allerlei broodjes, krentenbolletjes en eierkoeken. Iedereen liet het zich goed smaken. Er was voldoende tijd voor een praatje en men kon tussendoor genieten van een foto slideshow op het grote scherm, gemaakt door Lex v.d. Meide. Vele hoogtepunten van 50 jaar Zonnebloem passeerden de revue. Voordat er een feestelijk dessert werd geserveerd nam oud-voorzitter Wil v.d. Meer de microfoon. Na veel lovende woorden zette zij het huidige bestuur in de “Zonnebloemen”. Tevens vergat zij de beheerder van De Binnenhof, Robert van Holsteijn, niet. Na de lunch bracht Ton Willemsen zijn muzikaal cabaret Tonderonsje. Hij liep d.m.v. keyboard en zang door de geschiedenis van bekende radio en tv tunes heen. Het was voor vele aanwezigen heel herkenbaar, dus werd er volop meegezongen. Tegen 15 uur kwam er een einde aan dit feestelijke programma. De voorzitter sprak een dankwoord uit en noemde de namen van de volgende sponsoren: Notariskantoor Remmerswaal en Looye Verpakkingen voor hun donatie, Lionplant ( Hans van Leeuwen) voor de gele potchrysanten, Margot Barendse voor de corsages, de Verkleedkist voor kleding Sara en Abraham, Uniglobe Westland Business Travel voor de beamer en donaties van enkele particulieren. De plantjes werden uitgereikt aan de jongste deelnemer die aan de tafel zat. Ook kregen alle aanwezigen een zonnige placemat uitgereikt, ook gemaakt door Dicky v.d. Zande. De Zonnebloemauto, bestuurd door Jan van Vliet, reed weer voor om enkele deelnemers thuis te brengen. Mede door de inzet van onze vrijwilligers en Robert met zijn dames, kunnen we terugkijken op een geslaagde dag.

“s Avonds om 18.00 uur waren alle enthousiaste vrijwilligers welkom bij Jeu de Boules Westlandia 87. Hier werd met elkaar geproost op het jubileum en genoot men van een heerlijk buffet. Drie dochters van bestuursleden nl. Krista, Marjon en Karin, hielpen hierbij. Ieder liet het zich goed smaken. Ook werd men voorzien van een drankje door Ria en Arie achter de bar. Na een ijsje was er tijd voor een spelletje jeu de boules. Hier werd volop “strijd” geleverd op een prettige manier. De kleine tentoonstelling van fotoboeken en ander materiaal uit de historie van onze afdeling werd volop bekeken, evenals de foto slideshow. Met een verloting van enkele prijzen, geleid door José Hakvoort en Anneke Arkesteijn, kwam er een einde aan dit jubileumfeest. Het was fijn om te zien en ervaren dat iedereen ervan genoten heeft. Voor een fotoverslag, zie de link hieronder, met dank aan Lex v.d. Meide , die de foto’s gemaakt heeft.

Maria van Paassen

0174-881981
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Sport en spel
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken