Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Op bezoek bij Themapark De Westlandse Druif

20-09-2018-tekstpaginajpg

Een leerzame middag in de druivenkas

In de kas, onder de druiven, werden de deelnemers en vrijwilligers welkom geheten door voorzitter Corrie van Dijk. Zij vertelde hoe zij zelf vroeger het druiven krenten had ervaren. Corrie legde ook het belang van het stemmen op de Rabobank Clubkas Campagne uit. Tevens werd druivenprinses Marieke Racké hartelijk welkom geheten. Zij promoot de druif waar mogelijk en vond het erg leuk om deze middag aanwezig te zijn. Na de koffie/thee met “druivencake” werd de grote groep in vijven gedeeld. Iedere groep ging op pad met een rondleidster. Twee vrijwilligers van onze afdeling, nl. Bep Bunnik en Leny Hendriks, namen ook deze taak op zich. Er werd een kijkje genomen in de kas en bij de kleine serres buiten. In een van deze serres staan wel veertig verschillende druivenbomen. Een muurkasje met druiven erin bevindt zich ook op het terrein. Er werd enthousiast verteld over de geschiedenis van de druiventeelt, het krenten, snoeien, de bestrijding en het oogsten. Veel van de aanwezigen konden hierover meepraten, omdat zij vroeger zelf druiven hadden geteeld of gekrent. In de filmzaal konden we terecht om een film te bekijken. Na afloop werden we getrakteerd op een schuitje blauwe en witte druiven, Frankenthaler en Muscaat en een glaasje druivensap. Iedereen liet het zich goed smaken. Er was ook een mogelijkheid om druiven te kopen en daar werd veel gebruik van gemaakt. We kunnen terugkijken op een geslaagde middag met dank aan de vrijwillige rondleidsters Bep, Leny, Ria, Trees, Jannie en druivenprinses Marieke. Ook veel dank aan onze vrijwilligers, die voor een groot gedeelte deze keer voor het vervoer gezorgd hebben. Na afloop ging iedereen naar huis met een folder over de Rabobank Clubkas Campagne. De foto’s zijn weer gemaakt door Lex v.d. Meide.

Maria van Paassen

0174-881981
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Sport en spel
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken