Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Vrijwilligersvergadering 5 september 2018

5-09-2018-website-tekstpaginajpg

Afscheid van drie vrijwilligers

In de vrijwilligersvergadering werd afscheid genomen van drie vrijwilligers. Zij waren samen goed voor 60 jaar bezoekwerk. Adri Versteeg is 13 jaar vrijwilliger geweest. Zij bezocht trouw haar deelnemers. Ook was Adri heel creatief en maakte ze mooie kaarten voor onze afdeling. Engelien Stolze kwam 17 jaar lang uit Maasdijk naar Naaldwijk toe. Engelien sloeg praktisch geen vrijwilligersvergadering en evenement over. Ook bood zij altijd haar hulp aan bij de bingomiddagen in de Prinsenhof. Na 30 jaar nam Jeannet van de Burg afscheid. Zij heeft 13 jaar in het bestuur gezeten als bestuurslid bezoekwerk. De laatste jaren was zij actief als “gewoon” vrijwilliger. Wij hebben genoten van haar verhalen vol humor. Jeannet had voor iedereen een luisterend oor en was zeer betrokken. Allen kregen door vicevoorzitter Hélène Duijvesteijn een handdoek uitgereikt met het Zonnebloemlogo, vergezeld van een boeket bloemen. Zij werden bedankt voor hun jarenlange inzet voor onze afdeling en nog veel goede jaren toegewenst. In de pauze werden alle vrijwilligers getrakteerd op een heerlijk gebakje, aangeboden door het regiobestuur van De Zonnebloem. Dit n.a.v. ons 50 jarig jubileum. We hebben ervan genoten, waarvoor hartelijk dank. Tijdens de vergadering kwam bestuurslid Anneke Arkesteijn binnen met een cheque van notariskantoor Remmerswaal. Dit kantoor bestaat 25 jaar en had een actie dat, voor iedere acte die gepasseerd werd in de maand mei, 25 euro gereserveerd werd voor goede doelen. Ook onze afdeling had hiervoor een aanvraag ingediend. Frans, bedankt voor het mooie bedrag. Het bedrag wordt weer besteed aan onze activiteiten. Na afloop van de vergadering namen de vrijwilligers een bakje met fruit mee, voorzien van een aandacht kaart. Zij bezorgen dat bij hun deelnemers in het kader van de Nationale Ziekendag, wat wij liever Zonnebloemdag noemen. In het mooi opgeknapte atrium van de Ontmoetingskerk werd er door velen nog lang nagepraat onder genot van een drankje. Dank aan onze vrijwilliger Lex van der Meide die de foto’s gemaakt heeft.

Maria van Paassen

0174-881981
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Sport en spel
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken