Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

SENIORENCARNAVAL VRIJDAG 21-02-2020

seniorencarnaval-vrijdag-21-02-2020-64a30004-05d5-45eb-8de7-a660d9be9e81

21 februari 2020 van 14:00 - 18:00 uur

OP VRIJDAGMIDDAG 21 FEBRUARI 2020 ONZE JAARLIJKSE CARNAVALS ACTIVITEIT MET DE CARNAVALSVERENIGINGEN ONDER DE NOEMER 'SENIORENCARNAVAL'

De Zonnebloem, afd. Nuenen c.a

Secretariaat: De Vroente 182, telnr: 06-31035218

Bankrekening Rabobank NL55 RABO 01091.21.252  t.n.v. NVZ afd. Nuenen

 

Beste gasten,

Hierbij nodigen wij u uit voor het:

                                              SENIOREN CARNAVALSBAL 2020

                                              OP VRIJDAG 21 FEBRUARI

                                               In de tent op het van Goghplein te Nuenen

                                               van 14.00 UUR tot ± 18.00 UUR

 

De toon is gezet voor het senioren Carnavalsbal 2020.                                                                                                           De senioren hebben vorig jaar nog lang na gepraat over het senioren Carnavalsbal, omdat het z’n groot succes was in de tent. Een ieder zal weer met veel plezier van dit Carnavalsbal gaan genieten. Het feest zal plaatsvinden in de resiTENTie( in de tent) op het Vincent van Goghplein.

Er is door de commissie senioren Carnaval een leuk en afwisselend programma in elkaar gezet, met daarin natuurlijk ruimte voor de bekendmaking van de nieuwe Heerboer of Barones voor 2020. Artiesten, live muziek, zang van alles komt voorbij. ’t Harmonieke speelt gezellige muziek waarop gedanst kan worden maar u mag ook blijven zitten. Onze vrolijke vrijwilligers zullen de tafels regelmatig voorzien van een natje en een droogje.

Deze middag kost 5.00 euro, hiervoor krijgt u koffie/thee met stukje vlaai, een consumptie, broodjes en een krentenbol later op de middag en natuurlijk een middag vol met carnavalsplezier. Indien U autovervoer nodig heeft van huis naar de resiTENTie en terug, kunt u dat op het aanmeldingsformulier aangeven. Een van onze vrijwilligers haalt u dan op en brengt u na afloop weer terug naar huis. De kosten voor het autovervoer zijn   € 2,00 per persoon. Wilt u dit bedrag alstublieft ook bijsluiten in de envelop! Het totaalbedrag is dan € 7.00 per persoon.

U kunt voor uw aanmelding gebruik maken van de envelop waarin u deze uitnodiging heeft ontvangen.

Voor informatie omtrent het vervoer en aan- of afmeldingen kunt u contact opnemen met Theo van Woensel,

telefoon: 040-2836940.

Heeft u nog andere vragen dan kunt u contact opnemen met Sjanny Hanique, telefoon 040-2833313.

Met vriendelijk groet,

Namens het bestuur van de Zonnebloem Nuenen c.a.

Jorien Velthuis secretaris.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aanmelding senioren Carnavalsbal op 21 februari 2020

dit formulier alstublieft volledig ingevuld

UITERLIJK WOENSDAG 5 FEBRUARI 2020

 

Inleveren op een van de volgende adressen:

- Brievenbus 115 (met zonnebloemen) Pieter Dekkersstraat postbus 115.

- De gele Zonnebloembus, in het pand van het Steunpunt, Goudvinkhof 12A.

 

Naam ________________________________________________________________

 

Adres _______________________________________________

 

Telefoon ______________

 

 

Heeft u autovervoer nodig?                                  ja/ nee
Neemt u uw rollator mee?                                    Ja/nee
Kun u lopen aan een arm of met een stok?         Ja/nee

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Jorien Velthuis

06-31035218
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk