Zonnebloem afdeling oss

Bootdagtocht over de Maas

boottocht-regio-oss-061023-6jpg

Voor het eerst sinds 2018 vertrok op 6 oktober j.l. vanaf de haven in Ravenstein weer een ‘Zonnebloemboot’.

Met 350 gasten en vrijwilligers uit de regio van 7 afdelingen (ZB Ravenstein e.o./ ZB Nistelrode/ ZB Lith en Maasdorpen en 4 ZB afdelingen uit Oss).

We gaan al jaren richting Heusden, maar door de drukte op het water koos de kapitein om richting Sambeek te varen. Sommige vonden dit jammer, voor andere maakte het niet uit. Zoals mensen lieten weten: “We hebben prachtig weer en genieten van elkaar, de muziek, het lekkers en de gezelligheid. We zijn er weer een dagje uit.”

Dat dagje uit was het zeker. Er werd volop gekletst, gelachen, gezongen, gegeten en genoten van advocaat met slagroom. Er werd zelfs nog een dansje gewaagd met enkele gasten en vrijwilligers aan boord. Na de warme maaltijd was het tijd voor de loterij. Iedere afdeling had minimaal 10 cadeaus geregeld. Er zaten echt mooie prijzen bij. Hiervoor onze dank aan alle ondernemers die een steentje hebben bijgedragen. 

De muzikale opluistering werd verzorgd door het duo De Zonnige klanken uit Berlicum.

Met dank aan allen die deze dag mogelijk heeft gemaakt. Ook een dank aan rederij ‘Eureka’ voor de mooie vaart en goede zorgen aan boord.

Als organisatie kijken we terug op een mooie boottocht.

In 2025 willen we weer een boottocht gaan organiseren.
Tot dan!! 

Secretaris Afdeling Oss

06 31199469
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Evenementen en festivals
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen