Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Samen met onze vrijwilligers, de aftrap>

Wij willen weer heel graag samen met onze gasten, vandaar met onze vrijwilligers de aftrap gedaan, voor een nieuwe start, tevens; wees heel zuinig op je vrijwilligers!

Was heel gezellig, eindelijk weer samen met een deel van onze vrijwilligers, ons jaar gaat beginnen! wij hebben plannen genoeg. Aan de bak om veel meer van dit soort uitjes te organiseren, dit was alvast een aftrap, *met Martha als 10 jaar jubilaris*

We begonnen met een uur fanatiek bowlen, (he Paul?)was heel gezellig en ontspannen. Daarna aan tafel met een etentje en dus onze Martha in het zonnetje gezet(hihi) heerlijk gegeten in de Theetuin Rijsoord. We zijn het er over eens; voor herhaling vatbaar zoiets, maar dan met ook al onze gasten aangepast uiteraard! Na bijna 2 jaar met veel lobby werk voor geld, is onze kas aardig gevuld, dank aan; Sterk Papendrecht/Oranje fonds/gemeente Papendrecht/sponsoren en donateurs. Dus veel tijd besteed aan onze kas-gelden, maar dan heb je ook wat!

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Paul van Houdt

0610072358
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Creatieve workshops
  • Winkelen
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken