Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Middag van de Nostalgie

27 oktober 2021 van 11:00 - 15:30 uur

Oud Hollandse spellen, lunchen en een speciale artiest zorgen voor een heerlijk dagje uit.

Deze dag staat geheel in het teken van ‘die goede oude tijd’. Iedereen wordt ontvangen met een kopje koffie of thee en een lekkernij, waarna wij gezellig een aantal Oud Hollandse spellen met elkaar gaan spelen. Denk hierbij aan sjoelen, dammen, Yahtzee en Rummikub.

Natuurlijk verzorgen wij een lekkere lunch en hebben wij voor de middag een speciale artiest voor jullie weten te strikken. Gert van den Born komt meer over de tijd van vroeger vertellen. Hij laat foto’s zien en muziekfragmenten horen. Gert neemt ons mee naar onze jeugd en naar de beginjaren van onze volwassenheid. 

Waar: locatie volgt

Tijdstip: 27 oktober 2021, 11.00 - 15.30 uur

Kosten: € 17,50 (met pin te betalen)

Vervoer naar en van de locatie is niet inbegrepen.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Elly Ros

06-51223152
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?