Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Zonnebloemloten in 2020

Veertig vrijwilligers gaan jaar in jaar uit langs de deuren met de Zonnebloemloten. Bijna iedereen is bereid zo’n lot of een paar loten te kopen.

In 2019 verkochten onze vrijwilligers 2800 loten langs de deuren, op de Lammetsymet, bij collega’s, familie en vrienden. Dit jaar komen we niet langs de deuren vanwege het gevaar van Corona besmetting.

Binnenkort verspreiden onze vrijwilligers een kaartje met daarop de aanwijzingen hoe u de loten kunt kopen. Wij hopen van ganser harte dat u bereid bent onze loten te kopen.

 


De vrijwilligers van onze Zonnebloem afdeling ondernemen met veel passie een scala aan activiteiten met de deelnemers. De ene deelnemer wil scrabbelen, de andere wil graag naar de markt. We gaan bijna jaarlijks een dagje varen met 40 deelnemers en met de bus naar Texel, de Keukenhof of naar een dierentuin. In de herfst is het vaak met een klein groepje van een High Tea genieten, poffertjes eten en/of maar een museum. En in december naar een kerstmarkt in een tuincentrum. Wil de deelnemer niet meedoen aan activiteiten maar alleen thuis bezoek ontvangen dan is dat ook mogelijk. Oudere mensen met een lichamelijke beperking komen vaak nauwelijks de deur meer uit en onze vrijwilligers brengen daar op een positieve manier verandering in.
De gebruikelijke activiteiten van de Zonnebloem zijn dit jaar eensklaps stil komen te liggen.

Wat hebben we wel kunnen doen
Bij de Zonnebloem is het nooit ‘uit het oog, uit het hart’. We houden zoveel als mogelijk is contact met onze deelnemers, via de telefoon en via een attentie in de vorm van een kaart, een plant of een reep chocola. Steeds weer bedenken we met elkaar wat ze kunnen betekenen voor onze deelnemers en hoe we daar vorm aan kunnen geven.

Bij de Zonnebloem Sint Annaparochie en omgeving zijn 30 vrijwilligers en 150 deelnemers aangesloten. U kunt zich ook bij ons aansluiten als deelnemer of als vrijwilligers. Stuur een berichtje naar zonnebloem-sintanne@ziggo.nl of bel naar iemand van het bestuur.

Het bestuur bestaat uit
Jan Lugtenborg, voorzitter <06 220 444 34>
Dorien Sijtsma, secretaris <06 460 823 42>
Hette Veldema, penningmeester <06 251 820 80>

 

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Boukje Schraa

0518-462074
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken