Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Sinterklaas komt langs

Zonnebloem afdelingsnieuws

28 november 2015 van 13:00 - 16:30 uur

Nog even u zult het vast niet vergeten, dan komt hij weer dat willen wij u laten weten. Ook bij onze afdeling komt de Sint jaarlijks op bezoek...

Nog even u zult het vast niet vergeten, dan komt hij weer dat willen wij u laten weten. Ook bij onze afdeling komt de Sint jaarlijks op bezoek, met onder zijn arm het grote rode boek. Ook dit jaar willen wij u vragen hem te helpen en de Sint met cadeautjes te overstelpen. Die hij en zijn pieten weer onder u allen verdelen, op een gezellige manier dat weten velen. U brengt weer een cadeautje van rond € 1,50 mee, en daar naast betaalt u ons nog € 2,50 voor de entree. Hiervoor krijgt u weer koffie/thee met wat lekkers erbij en later op de middag nog een drankje en wat andere lekkernij.

Let op het is op zaterdagmiddag 28 november deze keer,                  

in zaal Havanna in wijkcentrum Heijhoef zoals altijd weer.

De zaal gaat open om 13.00 uur zoals altijd, we sluiten om 16.30 uur en ondertussen wordt u verblijd. Ieder jaar proberen we u op een andere manier te amuseren, dat zal ook dit jaar weer zo verkeren. Hopelijk komt u weer met velen om dit zelf te ondervinden, want uiteindelijk zijn we allen nog van het tijdperk van Sint en Piet gezinden.
Met zonnige groet, Sint en Piet en de vrijwilligers van Zonnebloem Reeshof.

Gerard Leijten

013-5712050
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Creatieve workshops
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals