Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Halloween

cc35506d-b8a4-479c-9bcd-34c83e728fb4jpeg

Gezellig samen koken en een moordspel oplossen

Halloween

Gisteren verzamelde het bestuur om 13 uur om eerst even gezamelijk te overleggen om de uitjes voor volgend jaar alvast te bespreken en de planning klaar te kunnen maken voor 2019.

Om 14:30 kwam Adrie om nog even dingen door te spreken over de sponsors voor volgend jaar want ja dat gaat ook door. Om 15 uur kwam de rest van onze vrijwilligers de meeste verkleed om alles op te hangen en tafels goed te zetten en de ingredienten te verdelen bij de menu's

om 16 uur kwamen de gasten (verkleed voor halloween) langzaam binnen druppelen waarna Ruth ging uitleggen wat de bedoeling was. Iedereen moest een van de gerechten maken en tijdens het maken gingen we een moordspel doen. Wie heeft Klaas vermoord in de bezemkast?

De eerste rondes waren klaar en gingen we deze alvast met ze alle wat proeven waarna de rest van de menu's klaar werden gemaakt en in de oven werden gezet. Iedere keer werd er tijdens een ronde gediscuseerd over wie Klaas vermoord had, dus werd vele vragen gesteld.

om 1830 gingen we aan tafel en konden we genieten van het zelfgemaakte diner. en wat was het lekker; er waren broodjes met verse tapanade's, Aardappelpartjes met schil, bladerdeegstengels met kaas en serranoham, caponata, kip alla pizzaiola, in lemoen gegaarde zalm, . en als toetje lemonmilano met gesuikerde citroen.

Nou eindelijk zouden we weten wie Klaas vermoord zou hebben, en 1 groepje wist het.. maar ja is er wel goed over nagedacht? Tja. Foto camera en Ruth die tekst voorleest.. werd er snel een dit gemaakt en ja hoor daar staat toch wie de moordenaar is. Maar 1 team had het echt goed zonder spiekem😂.

Na het heerlijke eten gingen we afruimen en hielpen we de eerste gasten in hun jas; want de taxi's kwamen optijd. Helaas kwam er 1 taxi van onze gasten niet opdagen waardoor onze vrijwilligers nog met haar wachten tot de taxi kwam!.

op naar het volgende uitje.

Denise Brune

0651450690
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken