Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Galadiner met thema winterwonderland

ac9d995e-44df-4368-bd11-aeaeb58493fcjpeg

Heerlijke 4 gangen diner en een leuke pupquiz! Een mooie en gezellige avond gehad.

Zaterdag 15 december hadden wij een galadiner met als thema: Winter Wonderland. Meestal moesten onze vrijwilligers altijd hard meewerken om het galadiner voor ons te maken. Maar dit jaar was het anders. Dit keer werd het verzorgd door de Leo'sClub, dit is de jongerenafdeling van de Lions Club. Zodat onze vrijwilligers nu ook konden genieten van het diner.

Zij hadden de zaal prachtig versierd en hebben heerlijk voor ons gekookt. Er stonden allemaal lekkernijen op tafel en onder het genot van eendrankje en /of fris, thee, koffie gingen wij vooraf aan het eten nog een pubquiz doen. Alle tafels werden teams en we konden strijden voor een lekkere etagère met slagroomsoesjes en dergelijke. Hier werden we natuurlijk heel wij natuurlijk heel fanatiek van.Want wie wil dit nou niet winnen?!

Toen we uit gequizd waren, konden we beginnen aan het heerlijke driegangenmenu. Het was een hele leuke avond, met lekker eten en we hebben gezellig met de vrijwilligers bij kunnen kletsen, want daar is niet altijd veel tijdvoor. Zeker voor herhaling vatbaar!

Sylvia

Denise Brune

0651450690
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken