Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

BBQ

Toen kon het dak eraf en werd er gedanst en gezongen en natuurlijk een polonaise. Helaas kwamen de taxi busjes rond half negen en gingen de gasten weer naar huis.

DINSDAG 25 JUNI 2019 - BBQ
Elk jaar organiseren we een BBQ voor onze lieve gasten en zo ook dit jaar. Net zoals vorig jaar gesponsord door de Rotary Club Amsterdam Noord en het Antoniushuis aan de Kamperfoelieweg 207 in Amsterdam.

Om 14:30 uur kwamen de eerste gasten binnen rijden en tegen 16:00 uur waren de meeste gasten aanwezig.

Gelukkig kon er ook een aantal vrijwilligers eerder komen.

Buiten was het te warm en binnen was er airconditioning ,dus wel uit te houden, uiteraard onder het genot van een drankje en lekkere nootjes, geheel verzorgd door de dames Margot en Karin van het Antoniushuis!

Om half 5 begon onze BBQ man Benji met het aansteken van de BBQ en kwamen er al gauw de kipsate stokjes en hamburgers op tafel. Verder waren er heerlijke salades, sausjes en stokbrood.

Als toetje hadden we snel ijsjes gehaald, voordat ze weer gesmolten waren.
Een ieder van de vrijwilligers pakte spontaan zijn of haar taak, om te helpen met het verdelen van het vlees, inschenken van drinken, helpen van gasten met naar de WC gaan en helpen met eten etc.

Waar zouden we zijn zonder onze kanjers!!!

Onze DJ Jasper begon tijdens de BBQ al warm te draaien met lekkere muziek, maar voordat we het feestje op de dansvloer konden beginnen, werden eerst de dames Margot en Karin van het Antoniushuis, Benji en Jasper naar voren geroepen.

Voor Benji de tweede keer dat hij voor ons de BBQ verzorgd en het was weer super lekker! Bedankt en zeker weer tot de volgende keer. Veel plezier met je pakketje (biertjes en nootjes).

Jasper onze DJ. De eerste keer dat je ons met je muziek een feestje laat vieren. Super dat je dit belangeloos doet en koop wat leuks van je bon.

Margot en Karin, bedankt voor de gastvrijheid en het sponsoren van de drankjes namens het Antoniushuis; geniet van de mooi bos bloemen!

Helaas kon onze vrijwilliger Adri er niet bij kon zijn vanwege zijn vakantie. Hij heeft de organisatie van deze BBQ verzorgd. Dank Adri voor je inzet en initiatief voor onze afdeling. Je bent een topper!!!

Onze dank ook aan de Rotary Club die onze BBQ financieel heeft mogelijk gemaakt.

Toen kon het dak eraf en werd er gedanst en gezongen en natuurlijk een polonaise. Helaas kwamen de taxi busjes rond half negen en gingen de gasten weer naar huis.

Een aantal vrijwilligers bleef nog napraten onder het genot van een drankje.

Hartelijk dank aan onze sponsoren Rotary Club en Antoniushuis (Margot en Karin) en niet te vergeten de BBQ man Benji en DJ Jasper!!!

Last but not not least, heel veel dank aan onze vrijwilligers, die altijd weer klaar staan om onze gasten te helpen en er weer een feestje van gemaakt hebben!

Tot het volgende uitje zaterdag 27 juli a.s., te weten een fotoshoot in het Vondelpark.

Denise Brune

0651450690
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken