Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Vrijwilligersdag

Zoals elk jaar, willen we iets doen voor onze vrijwilligers, om ze in het zonnetje te zetten en te bedanken voor hun inzet.

ZATERDAG 12 SEPTEMBER 2020 - VRIJWILLIGERS DAG
 
Zoals elk jaar, willen we iets doen voor onze vrijwilligers, om ze in het zonnetje te zetten en te bedanken voor hun inzet. Helaas hebben we nog niet veel activiteiten kunnen doen, maar we weten dat we altijd kunnen rekenen op onze kanjers.
 
In 2012 hebben de met de gasten "drakenboot" gevaren en dat was zo'n groot succes, dat we dit ook wilde doen met de vrijwilligers. Dus de reservering gedaan en zaterdag 12 september jl  (16:00 uur) was het zover. De meeste vrijwilligers hadden al een idee wat we gingen doen (google).
 
Met 15 vrijwilligers en de stuurman van de organisatie hebben we de drakenboot gevaren op de Gaasperplas. Genieten van de mooie natuur zo dicht bij Amsterdam en lekker sportief bezig zijn een een teamprestatie neerzetten.
 
Bij terugkomst was Benji al bezig om de BBQ voor te bereiden en hebben we heerlijk gegeten. 
Daarna hebben we nog gezellig een ijstje gegeten op het Bijlmerplein, waarna een ieder weer huiswaarts ging.
 
Super gezellig dat jullie er waren en alle vrijwilligers bedankt voor jullie inzet van het afgelopen jaar en we rekenen weer op jullie het komende jaar!
 
Bestuur Zonnebloem Jong Amsterdam
Denise, Ruth en Marc

Denise Brune

0651450690
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken