Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Wat kan jij doen?

wat-kan-jij-doen-7ef0aa8b-5cc3-4d94-96d7-eb62224f9abe

2 april 2018 van 00:00 - 00:00 uur

Jouw bijdrage kleurt de wereld!

Onze vrijwilligers gaan bij mensen thuis op bezoek en kunnen ervoor zorgen dat mensen met een fysieke beperking zorgeloos een dagje uit en/of op vakantie kunnen. De Zonebloem neemt vervoer, (medische) zorg en begeleiding uit handen. Zonder vrijwilligers en donaties is dat ondenkbaar. Dus steun ons en kleur hun wereld.
Doneren / ondersteunen
Wil jij een eenmalige gift doen? Dat kan. jouw donatie wordt goed besteed.
Nalaten
Door iets na te laten voor de Zonnebloem afdeling Leusden ben je van blijvende betekenis.
Vrijwilliger worden
Door vrijwilliger te worden bij onze afdeling breng je meer kleur in het leven van mensen met een fysieke beperking. Bovendien levert het jou iets op.
Sponsor worden
Je staat dichtbij de samenleving en wilt betrokken ondernemen. Maak dit zichtbaar en sponsor ons.
Loten kopen 
Je wil ons helpen door loten te kopen en/of verkopen? Neem dan contact met ons op.

Terug

Ita Verweij

06-36403074
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk