Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Toneelvoorstelling

Zonnebloem afdeling

Bezoek aan de toneelvoorstelling "Festival der Fantasten" door de amateur toneelgroep B.Z.T. in de Kersepit in Werkhoven.

Een middag met de Zonnebloem afdeling Maarn/Maarsbergen.

Vrijdag 27-1-2017 gingen we met zonnebloemgasten naar de "Kersenpit" in Werkhoven, waar een toneelstuk werd opgevoerd door de plaatselijke toneelgroep. Daar aangekomen werden we hartelijk verwelkomd door vrijwilligers uit de omgeving.Omdat door onze vrijwilligers die daar al aanwezig waren een aantal rijen stoelen was gereserveerd, konden we bij elkaar zitten. Voordat de voorstelling begon, weren er lootjes verkocht en in de pauze werd bekend gemaakt welke nrs. in de prijzen waren gevallen d.m.v. een scherm. Ook bij onze groep waren er een aantal geluksvogels.

Het toneelstuk ging over de gevolgen van een avondje stappen van een aantal heren en de problemen de dag erna.met hun vrouwen. Al met al een vrolijk stuk en de aanwezigen hebben erg genoten. Ook van de 3 zangeressen in de pauze.

Tenslotte nog een compliment aan onze "Zonnebloemen" die, zo bleek weer, over een goed organisatietalent beschikken: bij binnenkomst, het verzorgen van de consumpties in de pauze en bij het verlaten van de zaal!! Al met al een vrolijke geslaagde middag!! Na het thuisbrengen van mijn gasten heb ik , thuisgekomen, een toast uitgebracht op onze zonnebloemen"!!

Toos

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij 2022

Speel mee en kijk uit naar mooie prijzen!

Koop nu een lot

Paul Berendsen

0610346472
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken