Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

OOK DIT JAAR GESLAAGD KERSTDINER VAN JUMBO

Zonnebloem afdeling

Supermarktketen JUMBO stelde ook dit jaar weer pakketten beschikbaar voor een gezellig en smakelijk kerstdiner. Natuurlijk heeft onze afdeling daarvoor weer ingeschreven.

Op vrijdag 16 december om 16.00 uur begon de "keukenbrigade"van onze afdeling met de voorbereidingen voor het kerstdiner. Eerst het uitladen van alle auto's, met levensmiddelen, maar ook servies en tafelversiering. Terwijl de ene helft van de brigade in de keuken aan de slag ging, was de andere helft bezig om de eetzaal in te richten. Tafels bij elkaar, netjes dekken met witte kleden, versiering erop, kerstlopers en placemats, bestek en servetten. Om ca. 17.45 leverde onze eigen chauffeur de eerste gasten af en tegen 18.00 uur was iedereen present. Eerst een drankje en een hapje en daarna de heerlijke tomatensoep, met stokbrood, tapenade en kruidenboter. Het hoofdgerecht was een heerlijke stoofschotel met rode kool, een peertje en puree. En voor wie nog ruimte over had, was er een puddinkje. Een extra verrassing was het optreden van Coby en Bart van Muziekmenu, met zang en gitaar. Zij zorgen voor een fijne sfeer met hun mooie kerstliederen. Na een kopje koffie met een bonbon was het weer tijd om naar huis te gaan. We zaten, inclusief vrijwillers, met 23 mensen aan tafel en het was een geweldge avond! 

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij 2023

Speel mee en kijk uit naar mooie prijzen!

Koop nu een lot

Hans de Wit

0346-562051 / 06-53344267
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?