Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

De Zonnebloem viert jubileum bij Avi Fauna

de-zonnebloem-viert-jubileum-bij-avi-fauna-e060147e-4ec2-47aa-a34a-3fc7cb675d16

29 september 2021 van 09:30 - 16:15 uur

Vorig jaar bestond onze afdeling 40 jaar. Dat feit vieren we dit jaar met een bezoek aan Avifauna.

Dankzij een mooie bijdrage van de gemeente Zuidplas en uiteraard omdat de afdeling flink heeft gereserveerd kunnen we deze activiteit organiseren. Onze deelnemers en vrijwilligers gaan woensdag 29 september naar Alphen aan den Rijn en bezoeken daar het vogelpark Avifauna. Uiteraard bieden we een uitgebreide brunch aan bij Van der Valk op het park.

Een bus met opstapplaatsen bij Dianthus - 9.30 uur en de Meander - 9.45 uur brengt de deelnemers naar Avifauna in Alphen aan den Rijn. Vrijwilligers kunnen uiteraard met eigen vervoer. Zij zijn dan niet gebonden aan de vertrektijden van de bus. Waar mogelijk vragen we aan de vrijwilligers om te 'carpoolen'.

We verwachten dan circa10.30 het park in te kunnen. De brunch start rond 12.00 uur en na afloop van de brunch kan verder in het park rondgelopen worden. De bus vertrekt om 15.30 uur van het park. Rond 16.15 uur verwachten we in Nieuwerkerk aan den IJssel terug te zijn.

Voor de deelnemers/gasten vragen wij een eigen bijdrag van € 15,00. Onze vrijwilligers zijn vanwege het jubileum geen bijdrage verschuldigd. 

Wij hopen dat we ons feestelijke jubileum jaar alsnog vrolijk kunnen vieren met zowel onze deelnemers als de vrijwilligers en zo ook een tijdperk met veel beperkingen kunnen afsluiten.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij 2023

Speel mee en kijk uit naar mooie prijzen!

Koop nu een lot

Secretariaat

(076) 564 64 64
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken