Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Kerst met de Zonnebloem

kerst-met-de-zonnebloem-ecf209a5-83ce-4ae2-94f8-5391f8887e8f

15 december t/m 24 december 2021

Onze vrijwilligers bezorgen een mooie kerstgroet aan de Zonnebloemdeelnemers, dankzij tuincentrum Van der Spek.

In vorige jaren maakten wij in de weken voor kerst samen met onze vrijwilligers kerststukjes. Het is voor het tweede jaar op rij dat een grote samenkomst rond kerst niet mogelijk is. Wij hebben ook dit jaar weer gezocht naar een alternatief. Dat hebben wij dit keer gevonden dankzij tuincentrum Van der Spek in Zevenhuizen. Hier kunnen Nieuwerkerkers hun slag slaan voor van alles wat je in een tuincentrum vindt. Daarnaast is er een uitgebreide verswinkel waar je terecht kan voor echte spekprijzen.

Donderdag de 16e haalt ons bestuurslid activiteiten Hetty Bruins, voor al onze deelnemers een mooie kerstsattentie. 

Onze vrijwilligers zullen er in de dagen daarna ervoor zorgen dat deze prachtige gift bij onze deelnemers terechtkomen.

 

 

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Secretariaat

(076) 564 64 64
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken