Aandacht voor onze deelnemers

Naast de reguliere huisbezoeken proberen wij als afdeling wat extra aandacht te geven aan onze deelnemers i.p.v. de activiteiten.

Onze afdeling heeft de traditie om rond 1 sept een feestmiddag te organiseren. Wij starten dan met een lunch en daarna een show of een optreden. Helaas door de huidige omstandigheden zien wij af van het organiseren van deze middag. Om onze deelnemers/gasten toch een hart onder de riem te steken en te laten weten dat wij ze niet vergeten en in de kou laten staan wordt er door onze vrijwilligers deze week een plantje bezorgd.

nationaal bureau

076-5646464
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen