Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Kerstviering 14 dec. 2019.

.

De Kerstviering werd om 14.00 uur geopend door de voorzitter mw. Mia Fermont-Barbé.

Na een kopje koffie begint de Liturgieviering.
Hieraan wordt voor de eerste keer medewerking verleend door ds. W. Peene en kapelaan J. v. Velthoven en het koor "Pro Ecclesia o.l.v. mw. J. de Wolf.

Hierna wordt Mw. Ansy Dobbeleir-Vervaeck in het zonnetje gezet door de burgemeester van Terneuzen, dhr. J. Loninck.
Zij ontvangt, voor haar grote inzet voor onze afdeling, een Koninklijke Onderscheiding en wordt geridderd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.
Tot de laatste minuut hebben wij het geheim kunnen houden voor haar en de verrassing was dan ook heel erg groot als zij de burgemeester met haar man en (klein) -kinderen ziet binnen komen.

Na deze feestelijke gebeurtenis volgt er een drankje en de middag wordt afgesloten met een broodmaaltijd.

Het toetje voor deze middag wordt geschonken door het personeel van Oil-Tanking. Zij stonden een gedeelte af van hun kerstpakket ten behoeve van het toetje, hetgeen zeer gewaardeerd wordt.

Ook met het feit dat Mw. v. Strien ons bij alle evenementen steunt met het gratis verschaffen van kerstkransen, kerststollen en brood, zijn wij heel blij.

Het is wederom een hele mooie afsluiting van het Zonnebloemjaar 2019.

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Ella Toorenaar

0115-432353
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?