Hoe gaoget mi oew??

Alle gasten van onze afdeling zijn vandaag verrast met een boek, getiteld: "Hoe gaoget mi oew"

Hoe gaoget mi oew?  Is een vraag die het laatste jaar veel gesteld is aan elkaar. Waarbij menigeen moest zeggen dat het niet zo goed ging. Meijerijstad is hard getroffen door de coronapandemie en ook wij hebben afscheid moeten nemen van verschillende gasten.

Fotografe Ellis Rijkers maakte van april tot juli 2020 belangeloos een coronaportret van inwoners uit Meijerijstad. Tekstschrijfster Hubertine van den Biggelaar maakte daar, eveneens belangeloos treffende teksten bij. Connie Smits zorgde voor het grafische ontwerp. Al met al een prachtige herinnering aan de moeilijke tijd die achter ons ligt.

 

Onze vrijwilligers zijn vandaag op pad gegaan om alle gasten uit Veghel, Mariaheide, Eerde en Zijtaart te bezoeken, om te vragen hoe het gaot en ze het boek te overhandigen.

Annemarie van Loon

06-14575833
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Creatieve workshops
  • Evenementen en festivals
  • Kunst en cultuur